Bezpiecznie w domu

Co trzeci pożar powstaje w naszym mieszkaniu – tam, gdzie czujemy się najbezpieczniej i zbyt często zapominamy o potencjalnych zagrożeniach. W 2015 roku w Polsce odnotowano prawie 30 tys. pożarów mieszkań, 7414 osób trafiło do szpitala, 512 osób poniosło śmierć w pożarach, 50 osób zginęło od zatrucia tlenkiem węgla.

Więcej...
   
Konkurs na NOWE logo Państwowej Straży Pożarnej

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej ogłasza konkurs na projekt graficzny nowego logo Państwowej Straży Pożarnej. Konkurs skierowany jest do każdej osoby fizycznej lub prawnej. Na projekty oczekujemy do 5 grudnia 2016 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 26 grudnia 2016 r.

Więcej...
   
Spotkanie z zarządcami nieruchomości

Sezon grzewczy 2016/2017

Więcej...
   
Kampania społeczna „Czad i ogień. Obudź czujność”

Co czwarty Polak błędnie myśli, że czad można rozpoznać po zapachu lub dymie. Rusza kampania społeczna „Czad i ogień. Obudź czujność”

Więcej...
   
Targi Pracy i Edukacji w Żaganiu

19 października 2016 roku przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żaganiu uczestniczyli w Targach Pracy i Edukacji „Mój indywidualny plan kariery”. Organizatorem targów było Młodzieżowe Centrum Kariery w Żaganiu oraz 11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej w Żaganiu pod patronatem Lubuskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Zielonej Górze.

Więcej...Skip Navigation Links
OBYWATEL
GEOPORTAL