Kontakt

 


 

Adres:

68-100 Żagań

ul. Nowogródzka 3


Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

w Żaganiu

 



 e-mail: sekretariat@straz.zagan.pl

 

Telefon:

tel. 68/ 377-22-22

tel. 68/ 368-13-23

fax. 68/ 368-13-39

 

kpt. Marek Ławrecki.jpg

Komendant Powiatowy PSP w Żaganiu
st. kpt. mgr Marek Ławrecki
tel. 68/ 368-13-23
marek.lawrecki@straz.zagan.pl
 

Krzysztof Kominek.JPG

z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Żaganiu
kpt. mgr Krzysztof Kominek
tel. 68/ 368-13-22
krzysztof.kominek@straz.zagan.pl
 

 

 
  Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego
kpt. mgr inż. Paweł Grzymała
tel. 68/ 368-13-38
tel. kom. 693 294 028
pawel.grzymala@straz.zagan.pl

 

Wydział Operacyjno, Kontrolno-Rozpoznawczy

 

 IMG_8345.jpg


Naczelnik Wydziału
st. kpt. inż. Krzysztof Sowa
tel. 68/ 368-13-26
krzysztof.sowa@straz.zagan.pl

 

 
Zastępca Naczelnika Wydziału
kpt. mgr inż. Paweł Grzymała
tel. 68/ 368-13-38
pawel.grzymala@straz.zagan.pl
 

 

Sekcja Organizacyjno – Szkoleniowa

 

IMG_4972.JPG

 
Młodszy Technik
sekc. mgr Ewa Mikołajewska
tel. 68/ 368-13-36
ewa.mikolajewska@straz.zagan.pl

 

 
Technik
Eugeniusz Boczniewicz
tel. 68/ 368-13-34
eugeniusz.boczniewicz@straz.zagan.pl


Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna

 


 
Technik
st. sekc. Wiktor Deczkowski
tel. 68/ 368-13-24
wiktor.deczkowski@straz.zagan.pl



 
Referent
Magdalena Twardowska
tel. 68/ 368-13-40
magdalena.twardowska@straz.zagan.pl

 

Sekcja Finansowa

 

 

 
Główna Księgowa
st.ogn. Łucja Madejek
tel. 68/ 368-13-27
l.madejek@straz.zagan.pl

 

 
Księgowa
Anna Lewandowska
tel. 68/ 368-13-31
anna.lewandowska@straz.zagan.pl

 

 

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Żaganiu

68-100 Żagań ul. Nowogródzka 3

 

Jan Marszałek.JPG


Dowódca Jednostki
st. kpt. mgr Jan Marszałek
tel. 68/ 368-13-33
jan.marszalek@straz.zagan.pl

Jeremiusz Kaniuk..JPG

Z-ca Dowódcy Jednostki
kpt. mgr Jeremiusz Kaniuk
tel. 68/ 368-13-48
jeremiusz.kaniuk@straz.zagan.pl

 

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Szprotawie

67-300 Szprotawa ul. Podgórna 1

 

Daniel Pelc.JPG

 
Dowódca Jednostki
kpt. mgr inż. Daniel Pelc
tel. 68/ 376-19-80
daniel.pelc@straz.zagan.pl

 Robert Przyłuski.JPG


Z-ca Dowódcy Jednostki
asp. Robert Przyłuski
tel. 68/ 376-19-80
robert.przyluski@straz.zagan.pl